
Електрогітара Irin Vintage Telecaster Black
9 450 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3222
+380 (97) 649-45-47
для замовлень- +380 (93) 327-36-17viber
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрогітара Irin Vintage Telecaster Black.
Виготовлено в Китаї. Логотип Irin. Без кофра.
Дуже гарне звучання.
Матеріал: липа. Гриф: клен.
Накладка палісандр.
Звичайний поріжок, поліуретановий. Можна поставити латунний (ціна окремо). Пікгард білого кольору один шар. Брыдж на 5-ти саморізах. Кілки звичайні без логотипа.
Некплейт без гравіювання. Датчики звичайні, керамічні. Гриф рівний. Все звучить. Струни звичайні, як і потенціометри.
Гриф без пропитки, без покриття лаку, без горіхової вставки.
Гітара в наявності або під замовлення. Дивіться статус товару.
Відсилання за пром-оплатом або завдаток 400 грн.
Пікгард і планка в заводській плівці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fender |
| Країна виробник | Китай |
| Струнний інструмент | Електрогітара |
| Кількість струн | 6 |
| Корпус гітари | Липа |
| Верхня дека | Липа |
| Гриф | Клен |
| Кількість ладів | 22 |
| Конструкція грифа | На болтах |
| Накладка грифа | Палісандр |
| Гриф гітари | 25.5" |
| Еквалайзер / Темброблок | Пасивний |
| Звукознімачі | Пасивні |
| Вага | 3 г |
| Колір | Чорний |
| Форма корпусу | Telecaster |
| Стан | Новий |
| Левостроронняя гітара | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 109 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 450 ₴









