-10%

Електрогітара Irin Vintage Telecaster Sunburst
10 080 ₴
9 070 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3218
+380 (97) 649-45-47
для замовлень- +380 (93) 327-36-17viber
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрогітара Irin Vintage Telecaster Sunburst.
Виготовлено в Китаї. Логотип Irin Без кофра.
Дуже гарне звучання.
Матеріал: липа. Гриф: клен.
Накладка палісандр.
Звичайний поріжок, поліуретановий. Можна поставити латунний (ціна окремо). Пікгард білого кольору. Підігнаний добре до бриджу. Кілки звичайні без логотипа.
Некплейт без гравіювання. Датчики звичайні, керамічні. Гриф рівний. Все звучить. Струни звичайні, як і потенціометри.
Гриф без пропитки, без покриття лаку, без горіхової вставки.
Гітара в наявності або під замовлення. Дивіться статус товару.
Відсилання за пром-оплатом або завдаток 400 грн.
Пікгард і планка в заводській плівці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fender |
| Країна виробник | Китай |
| Струнний інструмент | Електрогітара |
| Кількість струн | 6 |
| Корпус гітари | Липа |
| Верхня дека | Липа |
| Гриф | Клен |
| Кількість ладів | 22 |
| Конструкція грифа | На болтах |
| Накладка грифа | Палісандр |
| Гриф гітари | 25.5" |
| Еквалайзер / Темброблок | Пасивний |
| Звукознімачі | Пасивні |
| Вага | 3 г |
| Колір | Різні кольори |
| Форма корпусу | Telecaster |
| Стан | Новий |
| Левостроронняя гітара | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 109 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 070 ₴









