
Інвертор перетворювач 24/220 вольтів чистий синус 8000w
23 038 ₴
- Під замовлення
- Код: 2236
Відправка з 09 липня 2026- +380 (93) 327-36-17viber
Інвертор перетворювач напруги на 24/220 вольтів чистий синус 8000w.
Для дому, офісу, пікніка або виживання у цей складний час. Чистий синус.
Вхід під усі типи вилок. Обладнаний вентилятором.
Перетворювач напруги з 24 на 220 вольтів із піковою потужністю 8000 ватів
Кабелі в комплекті. Металевий корпус.
Параметры:
пікова потужність: 8000 Вт
постійна потужність: 4000 Вт
рекомендована: 3700 Вт
вхідна напруга: 24-29 В
вихідна напруга: 220 В
вихідна частота: 50 Гц
ККД: 90%
форма сигналу на виході: синусоїдна хвиля
розмір: 340 х 90 х 220 мм. Вага: 4.1 кг
Електроприлад новий, кількість обмежена. Можете перевірити на пошті, взявши з собою акумулятор. Термін експлуатації залежить від Вашого правильного користування. Заміна чи повернення: 14 днів.
Не можна!
Путати полярність під час під'єднання.
Не можна коротити між собою контакти клем, навіть після вимкнення від акумулятора.
Тримати в мокрому або вологому місці.
Не рекомендується навантажувати приладами сумарністю більше 4000 Вт.
Не можна кидати прилад.
Не під'єднювати до акумуляторів менше або більше 42-52 вольтів.
Вмикати чи вимикати під навантаженням.
Товар перевірений.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальна потужність | 4000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 8000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Кількість аналогових входів | 1 |
| Кількість аналогових виходів | 2 |
| ККД, не менше | 80 % |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 8000 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 90 мм |
| Вага | 4.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 23 038 ₴


