
Гібридний контролер заряду 24/48 для вітрогенератора та сонячної системи
14 237 ₴
12 528,56 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2779
- +380 (93) 327-36-17viber
Гібридний контролер заряду для вітрогенератора та сонячної системи.
Модель HERC24v/48v.
Контролер розрахований на вхідну потужність до 950 ватів для сонячних панелей і до 800 ватів для вітрогенератора.
Максимальне значення для вітрогенератора до 80 вольтів для системи АКБ 48 вольтів.
Максимальний вхідний вольтаж для сонячних панелей до 55 вольтів для системи АКБ 48 вольтів.
- РК-дисплей
- захист від надлишкового заряду
- захист сонячної панелі від зворотної полярності
- вбудований контролер DSP з високою продуктивністю
- автоматичне виявлення напруги батареї 24/48.
- інтелектуальна технологія відстеження максимальної потужності
- триступенева зарядка оптимізує продуктивність акумулятора
Параметри:
- корпус: алюмінієвий
- номінальний вихідний струм: до 10А.
- температурна компенсація: -3mV /°С/2В (за замовчуванням)
- тип системи: 24В/48 В постійного струму Автоматичне відновлення
- напруга системи автоматичного розпізнавання
- 24 В системи (DC18 - DC30 В)
- 48 В системи (DC40 - DC55 В)
- час плавного пуску: ≤1 сек
- максимальна ефективність: ≥98.1%
- PV використання: ≥99%
- напруга системи:
- 24 В системи (DC30 ~ DC50 В)
- 24 В системи (DC40 ~ DC95 В)
- макс вхідна напруга PV(Voc): DC 55 В (тривала робота при такому напруга може привести до поломки контролера, зверніться до вхідної напруги від PV)
- макс вхідна потужність PV:
- 24 В (550 Вт)
- 48 В (950 Вт)
- макс вхідна потужність WIND:
-
- 24 В (600 Вт).
- 48 В (800 Вт).
- пульсації вихідної напруги: -100mV
- захист від надмірної напруги: є
- акустичний шум: ≤40dB
- спосіб охолодження: примусове повітряне охолодження
- розмір: 167 x 145 x 61 мм
- вага без балансиру: 0,9 кг.
Балансир у комплекті.
Коробка пошти + 20 грн.
Відсилання за пром-оплатом або запорукою 200 грн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DSP |
| Країна виробник | Китай |
| Тип контролера | MPPT |
| Напруга живлення | 24 В, 48 В |
| Максимальний струм сонячної батареї | 16 А |
| Максимальний струм навантаження | 10 А |
| Максимальна напруга сонячних батарей | 95 В |
| Максимальна потужність панелі | 950 Вт |
| Індикатор рівня заряду | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.9 кг |
| Довжина | 167 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 61 мм |
- Ціна: 12 528,56 ₴









