
Гибридный контроллер заряду 12/24 в для ветрогенератора и солнечной системы
14 300 ₴
12 584 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2563
- +380 (93) 327-36-17viber
Гибридный контроллер заряду для ветрогенератора и солнечной системы.
Модель HERC12v/24v.
Контроллер расчитан на входящую мощность до 550 ватт для солнечных панелей, и до 600 ватт для ветрогенератора.
Максимальное значение для ветрогенератора до 80 вольт для системы АКБ 24 вольт.
Максимальный входящий вольтаж для солнечных панелей до 55 вольт для системы АКБ 24 вольт.
- ЖК-дисплей
- захист від надлишкового заряду
- захист сонячної панелі від зворотної полярності
- вбудований контролер DSP з високою продуктивністю
- автоматичне виявлення напруги батареї 12/24.
- інтелектуальна технологія відстеження максимальної потужності
- триступенева зарядка оптимізує продуктивність акумулятора
Параметри:
- корпус: алюмінієвий
- номінальний вихідний струм: до 10А.
- температурна компенсація: -3mV /°С/2В (за замовчуванням)
- тип системи: 12В/24В/36В/48 В постійного струму Автоматичне відновлення
- напруга системи автоматичного розпізнавання:
- 12 В системи (DC9 - DC16 В)
- 24 В системи (DC18 - DC30 В)
- час плавного пуску: ≤1 сек
- максимальна ефективність: ≥98.1%
- PV використання: ≥99%
- напруга системи:
- 12 В системи (DC 15 ~ DC25 В)
- 24 В системи (DC30 ~ DC50 В)
- макс вхідна напруга PV(Voc): DC 55 В (тривала робота при такому напруга може привести до поломки контролера, зверніться до вхідної напруги від PV)
- макс вхідна потужність PV:
- 12 В (280 Вт)
- 24 В (550 Вт)
- макс вхідна потужність WIND:
-
- 12 В (500 Вт).
- 24 В (800 Вт).
- пульсації вихідної напруги: -100mV
- захист від надмірної напруги: є
- акустичний шум: ≤40dB
- спосіб охолодження: примусове повітряне охолодження
- розмір: 167 x 145 x 61 мм
- вага без балансиру: 0,9 кг.
Балансир в комплекте.
Коробка почты + 20 грн.
Отправка по пром-оплате или залогу 200 грн.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DSP |
| Страна производитель | Китай |
| Тип контроллера | MPPT |
| Напряжение питания | 12 В, 24 В |
| Максимальный ток солнечной батареи | 16 А |
| Максимальный ток нагрузки | 10 А |
| Максимальное напряжение солнечных батарей | 55 В |
| Максимальная мощность панели | 550 Вт |
| Индикатор уровня заряда | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.9 кг |
| Длина | 167 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Высота | 61 мм |
- Цена: 12 584 ₴









