
Зарядний пристрій для акумулятора до 200 А 12V-24
4 625 ₴
3 977,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1802
- +380 (93) 327-36-17viber
Зарядний пристрій для акумулятора до 200 А 12V-24.
Китай. Модель KD-908D. Вага 900 грамів із дротами. Розміри: 18,5*15*8,5 см.
Універсальний. Імпульсний зарядний пристрій для АКБ 12 вольта і 24 вольти.
Є кулер охолодження.
Автоматичний зарядний пристрій із вибором типу заряджання (без настроювання вольтажу).
Але, з настроюванням СИЛИ струму — ручка, якою налаштовуєте ВХОДНИЙ ТОК з 1 до 20 амперів.
Міцний металевий корпус. Працює від мережі 220 вольтів, 50 герців (110-250).
Споживання самого приладу 260 ватів.
Довжина мережевого дроту 130 см. Довжина дротів до "крокодилам" лише 60 см. Розміри клем 10*8 см. Мідні.
Вихідна напруга на АКБ 12-28 вольтів.
!!! Тип батареї вибирається кнопкою між позиціями: кислотні або літіум.
Індикатори заряду. Є дисплеї з показом вольтажу, сили струму та рівня заряду. І дисплей із інформуванням обраного настроювання.
!!! Є перемикач: відновлення або звичайне заряджання.
Вихідна сила струму: для 12 вольтів акб — максимум 200 амперів. Тоність, ви можете заряджати АКБ від 10 до 200 амперів. Поміту, що Китайці можуть перебільшувати, і фактична сила струму може бути трохи нижчою. Прилад сам визначить, яким струмом заряджати (від ємності або залишкового заряду).
За системи на 24 вольти, максимальна сила струму заряду — 15 А (тоїсть, до 150 амперів, якщо заряджати 10% від ємності).
Заводська коробка. Товар протестований. Робочий.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 150 А. г |
| Кількість режимів заряду | 4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядний |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Струм заряду | 20 А |
| Струм за максимальної потужності | 20 А |
| Напруга | 28 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.9 кг |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 3 977,50 ₴






