
Модуль зарядного пристрою XH-M609 DC 12V-36V ЗАХИСТ ВІД ПЕРЕЗАРЯДА
268 ₴
230,48 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1743
- +380 (93) 327-36-17viber
Модуль зарядного пристрою XH-M609 DC 12V-36V ЗАХИСТ ВІД ПЕРЕЗАРЯДА.
ЗАСТОСУВАННЯ — ЯКЕ.
Захист від перезаряду акумулятора сольовий і літієві (автомобіля, безперебійника, альтернативної енергії, сонячної системи, шинряка).
Популярність у примінні зараз — у СС, ставлять плату XH-M609 паралельно виходом від MPPT контролера на акб, тоїсть, коли Шим контролера не справляється зі завданням своїм сонячного дня, і ви боятеся за перенапругу для акб (наприклад, згубний для гелевих понад 14,9 вольтів), то виставляючи рівень заряду, на Ця плата спрацьовує реле, де вихід на навантаження (наприклад лампу 12-85 вольтів, у нас вона є в продажу).
Брнед Tenstar Robot. Китай.
Розмір: 57*42 мм.
Вес50 грм.
Напруга живлення 12-36 вольтів постійного струму.
Точність керування: 0,1 вольти
Клеми на вхідний і вихідний сигнал.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип монтажу | На корпус |
| Вага | 0.03 кг |
| РК дисплей | Так |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Кількість каналів | 2 |
| Кількість розмикальних контактів | 2 шт. |
| Кількість замикаючих контактів | 2 шт. |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 24 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 56 мм |
- Ціна: 230,48 ₴






