
Сенсорна Led-лампа світлодіодна 30 см Soulwarm
607 ₴
546,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1641
- +380 (93) 327-36-17viber
Сенсорна Led-лампа світлодіодна 30 см Soulwarm
Бренд: Soulwarm, Китай.
Потужність 5 ВАТТ. Батарея
Розміри 30*2,2*2 см.
Має 21 світлодіод. Освітлення кольору: холодний білий.
Має червоний індикатор заряду.
Заряджається від будь-якого зарядного пристрою для телефонів/павербанків на 4,5-5 вольтів. Час заряджання 1,5-2 години.
З одного боку, з торця вмонтований вхід для заряджання micro USB.
З протилежного боку мініперемикач на 3 положення: вимк/робота сенсора/постійний режим увімкнення.
Сенсор спрацьовує в темний час і під час первинного вмикання режиму.
Сенсор має 2 режими: на 4 секунди роботи освітлення під час увімкнення та 15 секунд під час подальшого спрацьовування датчика.
Сенсор спрацьовує на відстані до 3 метрів. Батарейка 880 мА/год.
Корпус — легкий метал. Акрил ABS поверхня. Має заводську плівку (її зняти).
Є 2 магніти в комплекті для фіксації лампи на плоскій поверхні
ВАЖЛИВО!!! Шановні покупці, хочу помітити,
, що дріт до лампи може йти або не йти в комплекті (сам дріт бюджетної якості, у будь-якому разі під заміну, або використовуйте наявний від мобільного).
Коробка пошти +10 грн. Оптом дешевший.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Прямокутна |
| Колір світлодіода | Білий |
| Цоколь | Cable |
| Потужність | 5 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 3.7 В |
| Максимальна робоча напруга | 5 В |
| Напруга | 5 В |
| Колір світіння | Білий |
| Джерело світла | Діоди |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Молочний |
| Робоче положення | Універсальне |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 30 мм |
| Діаметр трубки | 20 мм |
| Діаметр | 20 мм |
- Ціна: 546,30 ₴





